Шахтар з труднощами вирвав перемогу у Зорі

14 грудня 2019, 19:06

Донецький Шахтар переміг луганську Зорю з рахунком 2:1 в матчі 18 туру української Прем'єр-ліги.

У першому таймі команди мали по кілька нагод відкрити рахунок, але не використали свої моменти для взяття воріт. Зокрема, у Шахтаря непогано пробивав Мораес, але з вигідної позиції не влучив у ворота. У Зорі мав шанс відзначитися Лєднєв, але його удар парирував П’ятов.

На початку другого тайму «гірники» все ж вийшли вперед. Після розіграшу кутового м’яч опинився у Мораеса, який пробив під дальню стійку.

Минуло лише сім хвилин, як Зоря відігралася. Кочергін віддав під удар Лєднєву, а той в один дотик низом відправив м’яч у сітку.

Однак відібрати очки у лідера чемпіонату Зорі не вдалося. На 83-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота луганського клубу, який реалізував Марлос.

Шахтар пішов на зимову перерву, маючи в своєму активі 50 очок. Зоря з 34 очками поки що йде на другій позиції.

Зоря — Шахтар 1:2
Голи: Лєднєв, 61 — Мораес, 54, Марлос, 83 (пен)

Зоря: Махарадзе — Тимчик, Вернидуб, Абу Ханна, Михайличенко — Іванісеня — Юрченко, Кочергін, Леднєв — Кабаєв (Будківський, 88), Луньов (Русин, 58)

Шахтар: П’ятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Патрік, Маркос Антоніо (Майкон, 85) — Марлос, Коваленко (Тете, 65), Коноплянка — Мораес (Дентіньо, 88)

Попередження: Михайличенко, Абу Ханна, Леднєв, Іванісеня, Тимчик — Марлос, Алан Патрік, Мораес

Цього тижня Шахтар з рахунком 0:3 програв на своєму полі Аталанті в заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів і вилетів у Лігу Європи.