Одним підкатом збив двох. Матч за участю українського клубу не дограли до кінця через масову бійку між футболістами — відео

25 лютого 2021, 19:41

Товариський матч між рівненським Вересом і казахським Окжетпесом не дограли до кінця через масову бійку між футболістами обох команд.

На 29-й хвилині матчу при рахунку 1:1 захисник Вереса Дмитро Нємчанінов пішов у грубий підкат, збивши одразу двох гравців суперника.

У відповідь український футболіст отримав удар від іншого гравця Окжетпеса, що спровокувало масову бійку, в якій взяли участь не тільки футболісти на полі, а й запасні та тренерський штаб.

«На жаль, є ідіоти, для яких життя — це війна і агресія… Один з таких грає в Окжетпесі», — написав у своєму акаунті в Instagram журналіст та футболіст Вереса Дмитро Поворознюк, додавши відео бійки.

Матч у підсумку довелося достроково завершити з рахунком 1:1, а єдиним голом у складі Вереса відзначився Михайло Шестаков.

Слід зазначити, що Верес йде на другому місці в Першій лізі і єодним з головних претендентів на вихід в українську Прем'єр-лігу.

Крім цього, рівненський клуб вийшов у чвертьфінал Кубка України, де зіграє з луганською Зорею.