Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Юнайтед втратив перемогу

20 серпня 2019, 00:22

В рамках другого туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) Манчестер Юнайтед втратив перемогу у виїзному поєдинку проти Вулверхемптона, зігравши 1:1.

Гості з самого початку контролювали хід гри, поки на 27-й хвилині рахунок на відкрив Антоні Марсьяль, скориставшись передачею Маркуса Рашфорд.

Господарі додали після перерви, втративши момент на 55-му оберті секундної стрілки, а хвилиною пізніше відновили рівновагу — відзначився Рубен Невеш з пасу Жоау Моутіньо.

Манкуніанці мали шанс знову вийти вперед наприкінці години гри з гаком, але Поль Погба не реалізував пенальті, який сам же і заробив.

За підсумками двох турів Манчестер Юнайтед з чотирма очками йде на четвертому місці. Вулверхемптон займає 13-ту позицію з двома очками.

Вулверхемптон — Манчестер Юнайтед 1:1
Голи: Невеш, 55 — Марсьяль, 27

Вулверхемптон: Патрісіу — Беннетт, Коаді, Болі - Хонні, Моутіньо, Невеш, Дендонкер, Доерті (Траоре, 46) — Жота (Нету, 86), Хіменес (Кутроне, 90+1)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Ван-Біссака, Ліндельоф, Магуайр, Шоу — Мактоміней, Погба — Джеймс (Грінвуд, 89), Лінгард (Мата, 81), Рашфорд (Перейра, 89) — Марсьяль

Попереджені: Невеш, Беннетт — Джеймс, Ван-Біссака

На 68-й хвилині Поль Погба не забив пенальті (воротар).

MyScore.com.ua

Напередодні Челсі зіграв удома 1:1 проти Лестера. Раніше Ліверпуль вийшов у лідери після перемоги 2:1 над Саутгемптоном і нічиєї 2:2 в матчі Манчестер Сіті - Тоттенхем.