Збірна Бразилії з футболу перемогла Іспанію і вдруге поспіль стала олімпійським чемпіоном

7 серпня 2021, 17:04

Збірна Бразилія з футболу перемогла у фіналі команду Іспанії з рахунком 2:1 та завоювала золото Олімпіади в Токіо.

Бразилія могла відкривати рахунок на 38-й хвилині, але Річарлісон не реалізував пенальті. Номінальні господарі все ж вийшли вперед до перереви після влучного удару Куньї.

У другому таймі Іспанія відігралася завдяки голу Оярсабаля.

У основний час команди не змогли виявити сильнішого, а ось у овертаймі Бразилія дотиснула Іспанію — відзначився Малколм.

Таким чином, бразильці захистили титул олімпійських чемпіонів, який завоювали в 2016 році на Іграх в Ріо-де-Жанейро.

Бронзовим призером стала збірна Мексики, яка у матчі за третє місце обіграла Японію з рахунком 3:1.