Кубок світу з біатлону. Після провалу Джими Україна змогла піднятися до топ-8 жіночої естафети

16 січня 2021, 23:01

Збірна України посіла 8-ме місце в жіночій естафеті, яка відбулася на шостому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі.

Наша команда не найкращим чином розпочала гонку. Дар'я Блашко, незважаючи на майже ідеальну стрільбу з використаним одним додатковим патроном, передала естафету лише 12-ю.

Один з лідерів нашої команди Юлія Джима, як очікувалося, повинна була поліпшити наше становище, але на ділі все виявилося набагато сумніше для нашої команди. Після двох штрафних кіл на лежці до фінішу другого етапу вона приїхала 15-ю.

Валя Семеренко свої 6,5 кілометра пройшла цілком непогано. Використавши один додатковий патрон, вона підняла Україну на 10-ту позицію.

На заключному етапі Олена Підгрушна змогла відіграти ще два місця і фінішувала в результаті восьмою.

Перше місце в гонці зайняла команда Німеччини, другою стала Білорусь, а бронзу завоювала Швеція.