Став відомий володар бронзових нагород ЧС-2018

14 липня 2018, 18:55

Збірна Бельгії завоювала бронзові медалі чемпіонату світу-2018, в матчі за третє місце обігравши команду Англії.

Бельгійці відкрили рахунок вже в самому дебюті матчу. Спорудили взяття воріт два флангових гравці: Насер Шадлі навісив з лівого флангу, а Тома Меньє підключився в центр і з близької відстані відправив м'яч у ворота.

Після голу Бельгія продовжувала контролювати хід матчу, Англія нечасто наближалася до воріт Тібо Куртуа. В середині тайму бельгійці могли подвоювати перевагу, але Ромелу Лукаку не зміг реалізувати вихід один на один з Джорданом Пікфордом.

На початку другої половини матчу ще один шанс був у Ромелу Лукаку, але форвард не зміг обробити м'яч після пасу з глибини. Гарет Саутгейт в перерві зробив дві заміни, випустивши на поле Маркуса Решфорда і Джессі Лінгарда, і на якийсь момент це внесло пожвавлення в гру британської збірної. Найкращий момент для того, щоб зрівняти рахунок, мав Ерік Дайєр, але його удар вже з порожніх воріт виніс Тобі Алдервейрелд.

У кінцівці матчу Бельгія все ж забила другий гол. Еден Азар отримав пас від Кевіна Де Брейне, вирвався один на один з Пікфордом і відправив м'яч у ближній кут.

2:0 - Бельгія вперше в історії стала призером чемпіонату світу. Англія не може дістатися до медалей мундіалю з 1966 року.

Бельгія - Англія 2:0
Гол: Меньє, 4, Азар, 82

Бельгія: Куртуа - Вертонген, Компані, Алдервейрелд - Шадлі (Вермален, 39), Вітцель, Тілеманс (Дембеле, 78), Меньє - Азар, Лукаку (Мертенс, 60), Де Брейне

Англія: Пікфорд - Магуайр, Стоунз, Джонс - Роуз (Лінгард, 46), Делф, Дайєр, Лофтус-Чік (Аллі, 84), Тріпп'єр - Кейн, Стерлінг (Решфорд, 46)

Попередження: Вітцель - Стоунз, Магуайр

У фіналі чемпіонату світу-2018, який відбудеться завтра, 15 липня, зіграють збірні Франції та Хорватії. Початок гри - о 18:00 за київським часом.

У півфіналі ЧС-2018 Бельгія з мінімальним рахунком поступилася Франції, а Англія в додатковий час програла Хорватії.