Атлетіко обійшов Реал і став лідером чемпіонату Іспанії - відео

21 вересня 2021, 23:14

Атлетіко переміг Хетафе з рахунком 2:1 на виїзді в матчі шостого туру іспанської Ла Ліги та очолив турнірну таблицю.

Протягом майже всього першого тайму гостям не вдавалося пробити ворота суперника, після чого на 45-й хвилині господарі несподівано вийшли вперед - відзначився Мітровіч.

Після перерви мадридська команда довго не могла відігратися, поки на 78-му оберті секундної стрілки забити не вдалося Луїсу Суаресу.

Чинний чемпіон Іспанії намагався вирвати перемогу в кінці поєдинку і добився-таки свого на останній хвилині основного часу - дубль оформив той же Суарес.

Перемога дозволила Атлетіко піднятися на вершину та відсунути на другий рядок Реал, який тепер із матчем у запасі на один бал відстає від земляків.

Хетафе - Атлетіко 1:2
Голи: Мітровіч, 45 - Суарес, 78, 90

Напередодні Барселона сенсаційно зіграла внічию 1:1 з Гранадою в домашній грі п'ятого туру іспанської Ла Ліги.