Манчестер Сіті із Зінченком завоював третій трофей у сезоні

18 травня 2019, 21:11

Манчестер Сіті розгромив Вотфорд з рахунком 6:0 у фіналі Кубка Англії та завоював третій трофей у сезоні.

Манчестер Сіті зробив серйозну заявку на перемогу ще у першому таймі, забивши у ворота Вотфорда два голи — відзначились Давід Сільва та Рахім Стерлінг.

На початку другого тайму де Брюйне забив третій м’яч, після чого Вотфорд остаточно посипався. Габріель Жезус та двічі Стерлінг, який у підсумку оформив хет-трик, встановили розгром 6:0.

Український півзахисник «містян» Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь матч.

Манчестер Сіті — Уотфорд — 6:0

Голи: Д. Сільва, 26, Жезус, 68, де Брюйне, 61, Стерлінг, 38, 81, 88

Манчестер Сіті: Едерсон — Уокер, Компані, Емерік Ляпорт, Зінченко — Марез (де Брюйне, 55), Гюндоган (Сані, 73), Д. Сільва (Стоунз, 79) — Б. Сілва, Жезус, Стерлінг.

Вотфорд: Гомес — Феменія, Кеткарт, Маріапа, Холебас — Капу, Дукуре, Перейра (Саксесс, 66), Хьюз (Клеверлі, 73) — Жерар Деулофеу (Грей, 66), Діні.

Попередження: Д. Сільва — Дукур, Феменія.

Раніше Манчестер Сіті завоював чемпіонський титул англійської Прем'єр-ліги.

Наприкінці лютого Манчестер Сіті став переможцем Кубка англійської ліги, обігравши в серії пенальті Челсі (0:0, 4:3 по пенальті).