Визначився перший фіналіст Ліги націй — відео

5 червня 2019, 23:48

Збірна Португалії перемогла у півфіналі Ліги націй Швейцарію з рахунком 3:1 і стала першим фіналістом турніру.

Португальці відкрили рахунок на 25-й хвилині. Кріштіану Роналду виконав ідеальний штрафний і з дальньої дистанції поцілив у кут воріт.

Швейцарія відігралась одразу в дебюті другого тайму. Арбітр після перегляду відеоповтору прийняв рішення поставити пенальті у ворота Португалії, який реалізував Рікардо Родрігес.

На 88-й хвилині Роналду знову вивів португальців вперед, а уже через дві хвилини оформив хет-трик і вивів свою збірну у фінал турніру.

У іншому півфіналі зійдуться збірні Англії та Нідерландів. Матч відбудеться завтра, 6 червня. Початок о 21:45 за київським часом.

Відео голів і огляд матчу Португалія — Швейцарія

Португалія — Швейцарія — 3:1
Голи: Роналду, 25, 88, 90 — Р. Родрігес, 57 (пен)

Збірна Португалії є суперником України по відбірній групі на Євро-2020, де у матчі першого туру команди розійшлися миром 0:0.