Англійська Прем'єр-ліга. Челсі перервав серію поразок, Манчестер Юнайтед наблизився до топ-4 — відео

28 грудня 2022, 01:19
Манчестер Юнайтед розгромив Ноттінгем Форест (Фото:REUTERS/Phil Noble)

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) відбулося ще два матчі 17-го туру.

Челсі перервав свою серію з чотирьох поразок поспіль перемогою над Борнмутом на своєму полі з рахунком 2:0 і піднявся на восьме місце.

Успіх лондонцям ще в першому таймі забезпечили голи Хаверца та Маунта, якому асистував автор першого забитого м'яча.

Манчестер Юнайтед із рахунком 3:0 розгромив у домашніх стінах Ноттінгем Форест завдяки результативним ударам Рашфорда, Марсьяля та Фреда.

Ця перемога дозволила манкуніанцям наблизитися до четвертого місця в зоні Ліги чемпіонів, яке займає Тоттенхем, на один бал при матчі в запасі.

flashscore.ua

Напередодні Арсенал збільшив відрив до семи очок на вершині таблиці завдяки домашній перемозі над Вест Хемом — 3:1.