Франція зіграє з Аргентиною у фіналі ЧС-2022 після перемоги над Марокко

14 грудня 2022, 22:54
Франція зіграє в другому фіналі чемпіонату світу поспіль (Фото:REUTERS/Kai Pfaffenbach)

Збірна Франції з рахунком 2:0 перемогла команду Марокко та вийшла в фінал чемпіонату світу 2022 року в Катарі, де зіграє против Аргентини.

Діючий чемпіон світу відкрив рахунок вже на 5-й хвилині, коли Тео Ернандес результативно зіграв на добиванні після двох заблокованих ударів Мбаппе.

Сенсаційний півфіналіст невдовзі відповів гострим моментом — це Ен-Несірі пробив з-за меж штрафного майданчика у самий кут воріт, але воротар суперника Льоріс відбив м’яч.

На 17-й хвилині вже стійка врятувала марокканців після того, як Жиру скористався помилкою опонента і вибіг на ворота Буну, але пробив у каркас.

Ще один шанс подвоїти свою перевагу французи не реалізували наприкінці первшого тайму, коли Мбаппе не зміг пробити як слід, вийшовши на побачення з Буну, але атака на цьому не закінчилися, і Жиру, пробиваючи в дотик метрів з 11-ти у майже порожні ворота, надіслав м’яч на трибуни.

Втім, ще до перерви Марокко також втратив неймовірний момент — це Ель-Ямік після подачі кутового пробив у падінні ножицями через себе і влучив у стійку.

На початку другого тайму вже Буфаль ледь не засмутив гранда, не влучивши по м’ячу із вбивчої позиції після прострілу із правого флангу.

Тим не менш, французи нагадали про себе, і після кількох втрачених моментів, все ж таки забили другий м’яч, коли вийшовший на заміну Коло Муані із близької відстані пробив в сітку, підібравши м’яч після заблокованого удару Мбаппе — 2:0.

Франція — Марокко 2:0

Голи: Т. Ернандес, 5, Коло Муані, 79

У фіналі Франція зіграє против збірної Аргентини, яка напередодні розгромила команду Хорватії з рахунком 3:0.