Франція — Марокко. Де і коли дивитись матч півфіналу ЧС-2022

14 грудня 2022, 08:10
Франція здобула п’ять перемог у семи останніх іграх (Фото:REUTERS/Matthew Childs)

НВ представляє анонс поєдинку півфіналу чемпіонату світу з футболу-2022 у Катарі між збірними Франції та Марокко.

Дивитись онлайн-трансляцію матчу Франція — Марокко можна тут

Матч Франція — Марокко відбудеться в Ель-Гаурі 14 грудня на стадіоні Ель-Баїт. Початок гри — о 21:00 за київським часом.

Пряма трансляція матчу буде доступною на місцевих телеканалах Суспільного, OTT-платформі MEGOGO та на сайті Суспільне Спорт.

Що потрібно знати про збірну Франції перед матчем:

• із 6 очками посіла перше місце у групі D після перемог над Австралією (4:1) та Данією (2:1) та поразки від Тунісу (0:1), в 1/8 фіналу обіграла Польщу (3:1), у чвертьфіналі пройшла Англію (2:1);
  • у разі виходу у фінал її суперником стане переможець гри Аргентина — Хорватія;
  • здобула п’ять перемог у семи останніх іграх за двох поразок;
  • не має кадрових проблем перед поєдинком.

Що потрібно знати про збірну Марокко перед матчем:

• із 7 очками посіла перше місце у групі F після нічиєї з Хорватією (0:0) та перемог над Бельгією (2:0) та Канадою (2:1), в 1/8 фіналу перемогла Іспанію (0:0, 3:0 по пенальті), у чвертьфіналі - Португалію (1:0);