Динамо вилетіло з Ліги Європи

12 грудня 2019, 21:55

Динамо зіграло внічию з Лугано з рахунком 1:1 в рамках останнього туру групового етапу Ліги Європи і цього виявилося замало для продовження боротьби в турнірі.

Динамо з перших хвилин заволоділо ініціативою і могло відкривати рахунок на 32-й хвилині, але Бєсєдін з кількох метрів не влучив у порожні ворота після пасу Миколенка.

Динамівці таки відправили мяч у сітку Лугано до перерви, але арбітр зафіксував у Буяльського офсайд і не зарахував взяття воріт. Натомість забило Лугано — Араторе головою замкнув навіс Дальмоенте.

У другому таймі динамівці продовжили атакувати ворота суперника, але гравці Лугано впевнено діяли у захисті, а одного разу швейцарський клуб врятувала штанга.

На 94-й хвилині Циганков таки зрівняв рахунок класним ударом у кут воріт, але нічиєї виявилося замало для виходу у 1/16 фіналу Ліги Європи.

Динамо — Лугано 1:1
Голи: Циганков, 90+4 — Араторе, 45

Динамо: Бущан — Кендзьора (Цітаішвілі, 64), Попов, Кадар, Миколенко — Караваєв, Шепелев, Буяльський, де Пена (Гармаш, 78) — Циганков — Бесєдін (Сіль, 81)

Лугано: Да Коста — Яо, Сулмоні, Дапрела, Обексер — Ловріч (Чрнігой, 85), Кустодіо, Гуідотті (Вессей, 55) — Дальмонте (Марич, 64), Холендер, Араторе

Попередження: Гуідотті, Обексер, Вечеї

Напередодні Шахтар програв Аталанті 0:3 в рамках шостого туру Ліги чемпіонів і тепер зіграє в 1/16 фіналу Ліги Європи.