Ліга чемпіонів. Реал обіграв Інтер і посунув Шахтар із другого місця в групі — відео

25 листопада 2020, 23:55

Мадридський Реал у гостях обіграв міланський Інтер з рахунком 2:0 у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Гості забили перший м’яч вже в дебюті поєдинку. Ніколо Барелла збив у своєму штрафному майданчику Начо Фернандеса, а Еден Азар впевнено реалізував пенальті.

На 33-й хвилині господарів підвів Артуро Відаль, який за лічені секунди отримав два попередження за суперечки з арбітром і залишив Інтер у меншості.

Вже у другому таймі Реал закріпив перевагу в рахунку. Родріго на дальній стійці ударом у дотик замкнув навіс Лукаса Васкеса.

Інтер — Реал 0:2
Голи: Азар, 7 пен.), Родріго, 59
Вилучення: Відаль, 33 (Інтер)

flashscore.com.ua

Декількома годинами раніше в іншому матчі групи B Шахтар розгромно програв Боруссії в Менхенгладбасі.

Редактор: Євген Нещерет