Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль переміг Челсі, Манчестер Юнайтед піднявся на третє місце — відео

23 липня 2020, 00:20

Ліверпуль переміг Челсі з рахунком 5:3 у матчі передостаннього, 37 туру англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль забив три голи у ворота Челсі ще у першому таймі - відзначилися Кейта, Александер-Арнольд та Вейналдум. Лондонцям завдяки голу Жиру вдалося уникнути розгрому у першій 45-хвилинці.

У другій половині зустрічі Фірміно знову відновив розрив до трьох м’ячів, але Абрахаму та Пулішичу вдалося відновити інтригу в матчі. Однак останні слово таки було за чемпіонами Англії - наприкінці матчу Окслейд-Чемберлен забив п’ятий гол у ворота Челсі та зняв усі питання щодо переможця гри.

Останній тур для Челсі стане вирішальним у контексті боротьби за місце у Лізі чемпіонів. На цю мить «сині» на четвертому місці і у них стільки ж очок, як у Манчестер Юнайтед та на одне більше, ніж у Лестера.

У ще одному матчі дня клуб Андрія Ярмоленка Вест Хем відібрав очки в у Манчестер Юнайтед — 1:1.

Ліверпуль — Челсі 5:3
Голи: Кейта, 23, Александер-Арнольд, 38, Вейналдум, 43, Фірміно, 55, Окслейд-Чемберлен, 84 — Жиру, 45+3, Абрахам, 61, Пулішич, 73

Манчестер Юнайтед — Вест Хем 1:1
Голи: Грінвуд, 51 — Антоніо, 45+2

flashscore.ua

Напередодні Манчестер Сіті розгромив Вотфорд 4:0, а Арсенал поступився Астон Віллі 0:1.