Ліга Європи: нападник збірної України двічі забив у матчі з дев’ятьма голами — відео

25 липня 2019, 23:23

Український нападник бельгійського Гента Роман Яремчук двічі забив та віддав дві гольові передачі у матчі кваліфікації Ліги Європи проти румунського Вііторула, який завершився з рахунком 6:3.

У першому таймі Гент відправив у ворота румунської команди аж п’ять м’ячів та одного разу пропустив. У трьох з них взяв участь нападник збірної України Роман Яремчук.

На 13-й хвилині українець віддав гольовий пас на Брехта Деягере, а на 35-й хвилині асистував на Юя Кубо.

Через сім хвилин Яремчук вписав своє ім'я на табло як автор забитого голу. Українець реалізував пенальті.

У другому таймі на 50-й хвилині Яремчук забив уже з гри, використавши вихід один на один.

У підсумку матч другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи завершився перемогою Гента з рахунком 6:3.

У червні в рамках відбору на Євро-2020 в матчі із Сербією Яремчук забив перший гол у складі збірної України.