Реал втратив перемогу над ПСЖ, Ювентус обіграв Атлетіко. Результати Ліги чемпіонів — відео

27 листопада 2019, 00:42

Відбулись матчі 5 туру Ліги чемпіонів у групах А, В, С та D.

У одному з центральних матчів туру Реал та ПСЖ розіграли результативну нічию. «Вершкові» вели в рахунку 2:0 завдяки дублю Бензема, але на 81-й хвилині нападник парижан Мбаппе скоротив розрив у рахунку, а через дві хвилини Сарабія зробив рахунок 2:2.

Втрата очок не завадила мадридському клубу оформити путівку у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, куди в попередньому турі достроково пробився і ПСЖ.

У групі D Ювентус, незважаючи на вихід у плей-офф турніру ще в минулому турі, не дозволив мадридському Атлетіко здобути у Турині навіть нічию. Наприкінці першого тайму єдиний гол у матчі забив нападник Ювентуса Дибала, який відзначився влучним ударом зі штрафного з гострого кута.

У квартеті В Тоттенхем здобув першу перемогу у Лізі чемпіонів під керівництвом нового наставника Жозе Моуріньо і також вийшов у наступний раунд. «Шпори» невдало розпочали матч проти Олімпіакоса, пропустивши два голи, але зуміли переломити хід поєдинку, відповівши чотирма влучними ударами.

У матчі між суперниками Шахтаря по групі C Аталанта вдома здолала Динамо Загреб 2:0 та зберегла шанс на вихід з групи. Саме з клубом із Бергамо «гірники» зустрінуться у заключному турі Ліги чемпіонів.

Група A

Галатасарай — Брюгге — 1:1
Голи: Бюйюк, 11 — Д’ятта, 90+2
Вилучення: Д’ятта, 90+3, Мата, 90+3 (обидва — Брюгге)

Гол: Дибала, 45+2

У групі С Шахтар зіграв внічию 1:1 в гостьовому матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті.