Українська Прем'єр-ліга. Шахтар здобув впевнену перемогу, незважаючи на два незабиті пенальті - відео

21 серпня 2020, 20:52

Донецький Шахтар впевнено переміг Колос з рахунком 3:1 у першому турі української Прем'єр-ліги.

Шахтар міг відкривати рахунок наприкінці першого тайму, але Тайсон не реалізував пенальті. На початку другого тайму рефері вдруге вказав на «точку», але бразилець і цього разу не зумів переграти голкіпера.

Однак на цьому арбітр не зупинився і через кілька хвилин призначив третій 11-метровий у ворота Колоса. Цього разу до позначки підійшов Алан Патрік і він пробив точно.

Після цього гості посипалися та пропустили ще двічі - від того ж таки Алана Патріка та Тете. Ближче до завершення гри завдяки голу Костишина Колосу вдалося уникнути розгрому.

Шахтар — Колос 3:1
Голи: Алан Патрік, 60 (пен), 69, Тете, 72 — Костишин, 77
Нереалізовані пенальті: Тайсон, 45+1, 53

Раніше Шахтар програв Інтеру з рахунком 0:5 у півфіналі Ліги Європи.