Наступний суперник України став лідером групи, Англія і Франція стартували з розгромів. Результати матчів відбору Євро-2020 - відео

23 березня 2019, 00:59

Окрім матчу збірної України проти Португалії відбулись ще шість поєдинків першого туру відбору Євро-2020.

У групі А збірна Англії розпочала відбір на чемпіонат Європи 2020 року розгромною перемогою над Чехією 5:0. Хет-триком у складі англійської команди відзначився Рахім Стерлінг. У іншому матчі групи Чорногорія не втримала перемогу над Болгарією, пропустивши наприкінці матчу - 1:1.

Також з розгрому стартувала Франція, яка не мала проблем у виїзному матчі проти Молдови. Французи уже до 36-ї хвилини забили три м'ячі. Наприкінці другого тайму Кілліан Мбаппе забив четвертий м'яч, але вже через дві хвилини Владімір Амброс забив гол престижу - 1:4.

Також по перемозі з однаковим рахунком 2:0 здобули суперники Франції по групі H - Ісландія та Туреччини. Ісландці здолали Андорру, а турки - Албанію.

Наступний суперник збірної України у відборі на Євро-2020 Люксембург здобув вольову перемогу над Литвою 2:1 і очолив групу В.

Група A

Англія - Чехія - 5:0
Голи: Стерлінг, 24, 62, 68, Кейн, 45+2, Калас, 84 (автогол)

Голи: Їлмаз, 21, Чалханоглу, 55

У першому турі відбору на Євро-2020 збірна України добилася гостьової нічиєї 0:0 проти фаворита групи команди Португалії.

Напередодні у першому турі відбору Євро-2020 Росія програла Бельгії 1:3, а Польща обіграла Австрію 1:0.