Битва за звання найкращого тенісиста світу. Стали відомі фіналісти US Open — відео

10 вересня, 11:51
Алькарас (на фото) у п’яти сетах обіграв американця Френсіса Тіафо (Фото:REUTERS/Mike Segar)

У фіналі чоловічого тенісного турніру US Open зіграють норвежець Каспер Рууд (7-й номер світового рейтингу) та іспанець Карлос Алькарас (4-та ракетка світу).

Перший у півфіналі у чотирьох сетах обіграв росіянина Карена Хачанова - 7:6 (7:5), 6:2, 5:7, 6:2. Матч тривав три години та три хвилини.

В іншому півфіналі Алькарас здолав у п'яти сетах американця Френсіса Тіафо - 6:7 (6:8), 6:3, 6:1, 6:7 (5:7), 6:3. Для перемоги іспанцеві знадобилося чотири години 22 хвилини.

Фінал Рууд - Алькарас відбудеться завтра, 11 вересня. Цікаво, що переможець разом із титулом US Open отримає і звання першого номера світового рейтингу.

Цікаво, що ні 23-річний Каспер, ні 19-річний Карлос не мають у своєму активі виграних турнірів серії Grand Slam.

Напередодні у фінал жіночого турніру Відкритого чемпіонату США з тенісу пробилися представниця Тунісу Онс Жабер та Іга Свєнтек із Польщі.

Редактор: Євген Нещерет