Порту у додатковий час вибив Рому з Ліги чемпіонів - відео

7 березня 2019, 01:17

Порту завдяки голу у додатковий час зумів перемогти Рому з рахунком 3:1 та за підсумками двоматчевого протистояння вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Порту відкрив рахунок на 26-й хвилині. Марега зробив простріл на Соареша і той в один дотик відправив мяч у ворота. Рома відігралась уже через 11 хвилин. Перотті заробив пенальті, який вдало реалізував Де Россі, розвівши м'яч і воротаря по різних кутах.

На початку другого тайму Порту знову вийшов уперед - Марега замкнув на дальній стійці навіс Корони. Після цього матч перейшов у овертайм, де на допомогу португальський команді прийшла система відеоповторів.

Завдяки відеоповтору арбітр побачив фол Флоренці на Фернандо у власному штрафному і призначив пенальті у ворота Роми на 117-й хвилині. 11-метровий вдало реалізував Теллес і вивів свою команду у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Порту - Рома - 3:1 (перший матч - 1:2)
Голи: Соареш, 26, Марега, 54, Теллес, 117 - Де Россі, 37 (пен)

Порту: Касільяс - Мілітан (М. Перейра, 103), Феліпе, Пепе, Теллес - Отавіо (Ернані, 94), Еррера, Данілу, Корона (Браїмі, 69) - Марега, Соареш (Фернандо, 78)

Рома: Ольсен - Карсдорп (Флоренці, 55), Маркано (Крістанте, 77), Манолас, Жуан Жезус, Коларов - Дзаньоло, Де Россі (Пеллегріні, 45+4, Шик, 96), Нзонзі, Перотті - Джеко

Попередження: Еррера, Данілу, Пепе, Теллес - Дзаньоло, Карсдорп, Джеко, Пеллегріні, Флоренці

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

Гол Теллеса на 117-й хвилині

Перший матч у Римі завершився перемогою Роми над Порту з рахунком 2:1.

У паралельному матчі дня Манчестер Юнайтед переміг ПСЖ 3:1 та вибив парижан з Ліги чемпіонів.